pl en ru

Restauracje i sale bankietowe

Obecnie do dyspozycji gości Hotel Gregor oddaje jedną salę restauracyjną,która w razie potrzeby zamienia się w sale bankietową na 120 osób.

 

Zapraszamy do zorganizowania w naszej restauracji imprez okolicznościowych w niezwykłym otoczeniu. Organizujemy obiady okolicznościowe, urodziny, imieniny, jubileusze, chrzciny, komunie, każdorazowo dbając o odpowiednią oprawę tych wyjątkowych wydarzeń.

 

Dla klientów biznesowych organizujemy bankiety, konferencje, szkolenia, spotkania firmowe.

 

Restauracja hotelowa 

 W stylowych i ciepłych wnętrzach naszej restauracji zaserwujemy Państwu dania, w których zasmakować można potraw kuchni polskiej jak i kuchni europejskiej. 
Nasi kucharze dbają o to, aby posiłki były nie tylko smaczne, ale również wykwintnie podane. Bogate menu zadowoli nawet wymagających koneserów.
Jednocześnie gwarantujemy, że obsługa kelnerska dołoży wszelkich starań, aby spełnić Państwa oczekiwania. Mamy nadzieje, że niepowtarzalny klimat serdecznej i domowej atmosfery zapewni Naszym Gościom wspomnienia mile spędzonych chwil.

 

Catering

Dla Państwa przygotujemy także catering. Oferujemy wykonanie potraw na najwyższym poziomie. Nasze doświadczenie gwarantuje rzetelną usługę.

 

Restauracja śniadaniowa

Śniadania serwujemy w godzinach od 7:00 do 10:00. Podawane są one w formie stołu szwedzkiego.

 

Sala Bankietowa/Weselna

Hotel Gregor zdążył zdobyć sobie uznanie jako miejsce organizacji wesel, imprez rodzinnych i firmowych, a także miejsce, gdzie można liczyć na doskonałą zabawę podczas takich imprez jak andrzejki czy sylwester. Oferujemy profesjonalną obsługę wszelkich imprez oraz zapewniamy posiłki z bogatego menu oraz napoje. Dodatkowo na życzenie organizujemy zespół muzyczny lub DJ-a, którzy zapewnią zabawę do białego rana.

 

Zapraszamy!

Zobacz również